Ana sayfa Haberler

Açık hava çadırı, bir günlük etkinlikler için uzak durun

Sertifika
iyi kalite Düğün Etkinlik Çadırları satış için
iyi kalite Düğün Etkinlik Çadırları satış için
Müşteri yorumları
Beklediğim gibi iyidir

—— Paul

Satış elemanı gerçekten hoş ve yararlı, T & C Tent compnay'dan sipariş edilen ürünleri görmekten memnuniyet duydu, bir sonraki işbirliğini umuyoruz.

—— yüksekten atmak

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Açık hava çadırı, bir günlük etkinlikler için uzak durun
Açık hava çadırı, bir günlük etkinlikler için uzak durun
İlk sezonun ilkbaharında, her şeyin iyileşmesi sırasında, a açık hava etkinlikleri için en uygun seçenektir! Ancak, yağışlı bir günle karşılaşırsanız, baharda hava durumu "hava tahmin edilemez" olarak adlandırılabilir ve mükemmel bir açık hava etkinliği oluşturmak için birkaç dakika değiştirebilirsiniz! Çadır bu endişeleri ortadan kaldırmak için olabilir! "Çadırın içine birleşmiş, onun kış ve yazıyla!"
Ticari faaliyetler, kamu hizmeti etkinlikleri, etkinlikler veya iş organizasyonları olsun, aile gezileri, açık hava çadırları farklı ihtiyaçlarınıza göre farklı stil ve çadırın farklı boyutları üretebilir.
Dışarıda resepsiyon çadırı yaygın olarak kullanılır, iç yapılandırma: döşeme, halı, perde, klima, 5P civa lamba, fener, akustik, masa, masa, sandalye, sandalye, VIP misafirleri mobil tuvalet ve diğer ekipman giriş, çeşitli karşılamak için Faaliyetlerin ihtiyaçları!
İlkbahardaki açık hava, hayal edilenden daha heyecanlı! Doğanın yakınında düşünün, ancak bir ev inşa etmek imkansız değil ve çadır kurabilir! Açık hava etkinlikleri ve daha fazla çadır konuşan Ah!
Çadır çadır kiralama faaliyetleri ve tek elden hizmet, bize özel kişiselleştirilmiş faaliyetler çadırlar, açık hava etkinlikler açık turu inşa inşa!
Avrupa tarzı çadır veya küre çadırlar, sizin için çeşitli seçenekler sunan çadırlar!
Pub Zaman : 2017-07-14 10:11:56 >> haber listesi
İletişim bilgileri
T&C TENT CO.,LIMITED

İlgili kişi: Mr. Ben

Tel: 86--18026425562

Faks: 86-020-39048997

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->