Ana sayfa

T&C TENT CO.,LIMITED

Şirket profili
Guangzhou T & C Çadır Co, Ltd, tasarım, üretim, satış ve büyük çadır kiralama konusunda uzmanlaşmış bir büyük çadır kuruluştur 2005 yılında kurulmuştur. Şimdi 500'den fazla personelimiz var ve bir Tasarım Departmanı, bir Üretim Departmanı, Pazarlama Departmanı, Mühendislik Bölümü ve Depolama Departmanı kurdu. Fabrikamız Guangzhou, Nansha Bölgesi'nde 23.000 metrekarelik bir taban alanı kaplamaktadır ve hava, deniz ve kara yoluyla ulaşım için kolay bir erişime sahiptir. Ayrıca, işimiz ülke çapında 20'den fazla il ve ilçede mevcuttur ve ürünlerimiz Orta Doğu, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avusturya, Afrika, Avrupa ve Güneydoğu Asya'da 76 ülkeye satılmıştır.
Modern ekipman, bilimsel süreç ve birinci sınıf teknoloji, bireyselleştirilmiş ürünlerin tasarlanmasını ve geliştirilmesini, kullanıcıların çeşitlendirilmiş ihtiyaçlarını karşılamak ve dünya çapında yüksek bir üne sahip olmamızı sağlar. Şimdi çadırlarımız 300.000 metrekarelik bir alanı kapsayan satış ve kiralama için mevcut olup, her an çeşitli ev içi faaliyetler ve depolama ihtiyaçları için geçici alan sunabilir.
Biz esas olarak büyük çadır, asılı çadır, pagoda çadırı, kemer çadırı, çokgen çadırı, düğün çadırı, endüstriyel çadır, otel çadırı, çekme membranı, membran yapısı, etkinlik çadırı, düğün kutlama çadırı, düğün çadırı, sergi çadırı, satış sergisi çadırı, pagoda çadırı, Avrupa çadırı vb. Çadır kapaklarımız 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 18, 20, 21, 25, 30, 35, 40, 50, 60 ve 75m gibi özelliklere sahiptir. Aynı zamanda, çadırın içi zemin, ışık, kumaş perde, klima, renkli TV, çalışma masası, sandalye, sert duvar, cam kapı, mobil tuvalet, otel servisi ve diğer ilgili tesisler ile donatılabilir. Çadırlarımız sert zemin (çimento zemin), yumuşak zemin (toprak), seramik karo ve zemine zarar vermeyecek şekilde döşenebilir. Ayrıca çadırlarımız ilgili vida, çivi ve yatak plakaları ile sabitlenebilir. İlgili yardımcı tesisler ve özel gereksinimler de karşılanabilir.
Kuruluşundan bu yana şirketimiz, büyük spor etkinlikleri, sergiler, sergiler, açık hava düğün kutlamaları, kutlama partileri, resepsiyon faaliyetleri, ürün promosyonları, festival etkinlikleri, endüstriyel yarı-kalıcı depolama ve acil durum yardımları için çadırlar kurmuş ve ilgili ekipmanları kurmuştur. Sergi alanında 106., 108. ve 109. Kanton Fuarı için çadırlar tedarik ettik. Sporla ilgili olarak, 2007 FIFA Kadınlar Dünya Kupası'na, 2008 Pekin Olimpiyatları'na (Qingdao'daki Olimpik Yelken Etkinliği dahil), Singapur'daki 2009 Formula 1 Grand Prix Yarışına, Shandong'daki 2009 ulusal maçlarına, Guangzhou Asya Oyunlarına ürün tedarik ettik. 2010 yılında, 2010 yılında Singapur Gençlik Olimpiyat Oyunları, 2013 yılında Haiyang, Shandong, Asya Gençlik Futbol Şampiyonası 2012 Asya Plaj Oyunları, 2014 Gençlik Olimpiyat Oyunları ve 2014 ve 2015 yılında Wuhan Açık Tenis Şampiyonası. Şimdi firmamız sertifika aldı IFAI (Endüstriyel Kumaşlar Birliği Uluslararası), yanı sıra TUV belgelendirme, CE kalite sertifikası ve ISO2000 sertifikası CNAS (Uygunluk Değerlendirmesi için Çin Ulusal Akreditasyon Servisi). Ayrıca, T & C TENT markamız “Guangdong'un ünlü markası” olarak derecelendirilmiştir. Güzel çadırlara ve kalite güvencesine adadık. T & C Çadır titiz çabalarla harika bir alan oluşturur.
Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
T & C Tent Co Ltd, 2005 yılında hangi tasarım, üretim, satış ve büyük çadır kiralama konusunda uzmanlaşmış bir büyük çadır kurumsal kurulmuştur. Şu anda 500'den fazla personelimiz var ve bir Tasarım Bölümü, Üretim Bölümü, Pazarlama Bölümü, Mühendislik Bölümü ve Depo Bölümü oluşturdu. Fabrikamız, Guangzhou Nansha Bölgesi'nde 23.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır ve hava, deniz ve karaya kolayca ulaşım imkanına sahiptir. Ayrıca, işimiz 20'den fazla ilde ve şehirlerde ülke çapında mevcuttur ve ürünlerimiz Orta Doğu, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avusturya, Afrika, Avrupa ve Güneydoğu Asya'da 76 ülkeye satılmaktadır.

T&C TENT CO.,LIMITED T&C TENT CO.,LIMITED T&C TENT CO.,LIMITED T&C TENT CO.,LIMITED T&C TENT CO.,LIMITED T&C TENT CO.,LIMITED T&C TENT CO.,LIMITED T&C TENT CO.,LIMITED T&C TENT CO.,LIMITED T&C TENT CO.,LIMITED T&C TENT CO.,LIMITED
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : T & C Çadırı

No. Çalışanları : 400~600

Yıllık satış : 10000000-30000000

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Düğün Etkinlik Çadırları satış için iyi kalite Düğün Etkinlik Çadırları satış için iyi kalite Düğün Etkinlik Çadırları satış için iyi kalite Düğün Etkinlik Çadırları satış için
Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->