Ana sayfa Haberler

Doğal güzel mor Romantik Düğün Çadırı

Sertifika
iyi kalite Düğün Etkinlik Çadırları satış için
iyi kalite Düğün Etkinlik Çadırları satış için
Müşteri yorumları
Beklediğim gibi iyidir

—— Paul

Satış elemanı gerçekten hoş ve yararlı, T & C Tent compnay'dan sipariş edilen ürünleri görmekten memnuniyet duydu, bir sonraki işbirliğini umuyoruz.

—— yüksekten atmak

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Doğal güzel mor Romantik Düğün Çadırı
Doğal güzel mor Romantik Düğün Çadırı
Doğal ve konforlu doğal çevre, rahat ve sıcak atmosfer, güzel düğün töreni atmosferi ...... Son zamanlarda Phoenix'de düzenlenen Bir Düğün Çadırı, sadece damat ve gelin Lin Linda'nın unutulmaz olmasının yanı sıra birçok akraba ve Arkadaşlar onları taşındı.
Düğün tarzının belirlenmesinde Bay Lin, Phoenix Spa ortamına hayran kaldı, dedi: sadece 8 masaya ihtiyacımız var, aslında birçok otel buluşuyor. Ancak atmosfer eşsiz ve farklı bir düğün çeşidine sahip olmayı umuyoruz "dedi. Linda, Bay Lin ve Linda'nın Zhejiang, Wenzhou, Xiangyang'ın şu an iş yaptığı anlaşıldı:" Sadece ikisi değil Biz, iki aileyiz. Birçok akraba eve girdi, bu nedenle evlilikten bir gün sonra dinlenmek için iki takım villa da hazırladık; tüm konuklar sıcak bir kabarcık geçirdi. "
Caroline düğün planlayıcısı Miki Wendy ve düğün romantik, estetik tarzı, sahne üç mor arka plan, fantastik minimalist karşılama alanı, büyüleyici hava lassa ...... şık atmosferi olarak tanımlanır Düğün töreni, çift Wenzhou gümrük ve Xiangyang olacak Gümrük yeni düğün partisi 8 kişi yol açtı mutlu çift yol rehberlik tarafından birleştirilir. Gelin annesi, kızı için gözyaşları altına düştüğünde, damat şarkı söyleyerek "Ben istekli" olarak sevinçle baktığında tüm insanların varlığına dokundu.
Pub Zaman : 2017-07-14 10:18:05 >> haber listesi
İletişim bilgileri
T&C TENT CO.,LIMITED

İlgili kişi: Mr. Ben

Tel: 86--18026425562

Faks: 86-020-39048997

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->