Doğal güzel mor Romantik Düğün Çadırı

July 14, 2017

hakkında en son şirket haberleri Doğal güzel mor Romantik Düğün Çadırı
Doğal ve konforlu doğal çevre, rahat ve sıcak atmosfer, güzel düğün töreni atmosferi ...... Son zamanlarda Phoenix'de düzenlenen Bir Düğün Çadırı, sadece damat ve gelin Lin Linda'nın unutulmaz olmasının yanı sıra birçok akraba ve Arkadaşlar onları taşındı.
Düğün tarzının belirlenmesinde Bay Lin, Phoenix Spa ortamına hayran kaldı, dedi: sadece 8 masaya ihtiyacımız var, aslında birçok otel buluşuyor. Ancak atmosfer eşsiz ve farklı bir düğün çeşidine sahip olmayı umuyoruz "dedi. Linda, Bay Lin ve Linda'nın Zhejiang, Wenzhou, Xiangyang'ın şu an iş yaptığı anlaşıldı:" Sadece ikisi değil Biz, iki aileyiz. Birçok akraba eve girdi, bu nedenle evlilikten bir gün sonra dinlenmek için iki takım villa da hazırladık; tüm konuklar sıcak bir kabarcık geçirdi. "
Caroline düğün planlayıcısı Miki Wendy ve düğün romantik, estetik tarzı, sahne üç mor arka plan, fantastik minimalist karşılama alanı, büyüleyici hava lassa ...... şık atmosferi olarak tanımlanır Düğün töreni, çift Wenzhou gümrük ve Xiangyang olacak Gümrük yeni düğün partisi 8 kişi yol açtı mutlu çift yol rehberlik tarafından birleştirilir. Gelin annesi, kızı için gözyaşları altına düştüğünde, damat şarkı söyleyerek "Ben istekli" olarak sevinçle baktığında tüm insanların varlığına dokundu.
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. Ben
Tel : 18026425562
Faks : 86-020-39048997
Kalan karakter(20/3000)
Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->