Bir çadırla kampa git

July 14, 2017

hakkında en son şirket haberleri Bir çadırla kampa git
Şimdi, turizm çadırları ile moda haline gelen bir tür haline geldi "Çadır Turu" yavaş yavaş pazardaki açık hava kulübü, araba kulübü, açık kulübü, Dağcılık Kulübü topluluğu haline geldi.
Çadır turu katılımcılarının yükselişi, vahşi hayatın özlemini, özgürce serbest bırakılma isteğini yansıtır ve bu "DIY modeli" eğlence ve eğlence, spor ve diğer amaçlara erişebilen çok caziptir.
Otel konforu daha iyi olsa da, ancak çadır konaklama iyi bir deneyim olduğu için bazı insanlar geleneksel bir turizm değil, geleneksel otel konaklama tesisleri arz seçim olmayabilir seçin.
Çadır tur pazarına bakan bölge "karşılama" nası, sorunla yüzleşmek için bir zorunluluk haline geldi. Çadır turu ürünlerini geliştirirken, ilgili doğal noktalar destekleyici altyapı inşaatını güçlendirmelidir, kamp alanı, çadır alanını oluşturmak üzere belirlenebilir. Hangzhou, West Lake bir zamanlar çadırın kaosu tarafından sıkıştı ve bazen olay da turistler ile bir anlaşmazlıktı. 2007 yılında Batı Gölü Akçaağaç Parkında Batı Gölü doğal alanı, Yang Lin, Willows wuguitan blokunda Orioles Şarkıları yaptı, Dingjiashan çim 10 çadır bölgesi, yaklaşık 40 bin metrekarelik bir alan, pürüzsüzce yapılan veya sorun çözülen karmaşık çadır .
Kıdemli tur bir dostum: "çadır oynayan bizlere" çadır "denir homofonik, kaya ve punk ile oynarken" genel sevgi, iyi bir fikir olmadıkça çizgiyi yürürsün, aksi halde doğal sahaya girmeye istekli değiliz "dedi. yer."
Bir bakıma, çadır turu pazarı için kişiselleştirilmiş pazarlama girişimleri özellikle önemli doğal yerlerdir. Bu, bazı manzaralı noktalar sessizce zorlar. Notta, grup satın alma sitesi, "yolcu kartı" konusunda doğal bir nokta. Bu kartı tutun, çadır turu katılımcıları sadece doğal noktalara erişemez, aynı zamanda sualtı botlarına, deniz lastik botlarına, okçuluk ve diğer pek çok eğlence projesine de katılabilirler. Bir dizi doğal spot her türlü çadırı düzenledi Festivali de iyi bir fikir.
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. Ben
Tel : 18026425562
Faks : 86-020-39048997
Kalan karakter(20/3000)
Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->