aboutus

Şirket profili

Guangzhou T & C Çadır Co, Ltd, tasarım, üretim, satış ve büyük çadır kiralama konusunda uzmanlaşmış bir büyük çadır kuruluştur 2005 yılında kurulmuştur. Şimdi 500'den fazla personelimiz var ve bir Tasarım Departmanı, bir Üretim Departmanı, Pazarlama Departmanı, Mühendislik Bölümü ve Depolama Departmanı kurdu. Fabrikamız Guangzhou, Nansha Bölgesi'nde 23.000 metrekarelik bir taban alanı kaplamaktadır ve hava, deniz ve kara yoluyla ulaşım için kolay bir erişime sahiptir. Ayrıca, işimiz ülke çapında 20'den fazla il ve ilçede mevcuttur ve ürünlerimiz Orta Doğu, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avusturya, Afrika, Avrupa ve Güneydoğu Asya'da 76 ülkeye satılmıştır.
Modern ekipman, bilimsel süreç ve birinci sınıf teknoloji, bireyselleştirilmiş ürünlerin tasarlanmasını ve geliştirilmesini, kullanıcıların çeşitlendirilmiş ihtiyaçlarını karşılamak ve dünya çapında yüksek bir üne sahip olmamızı sağlar. Şimdi çadırlarımız 300.000 metrekarelik bir alanı kapsayan satış ve kiralama için mevcut olup, her an çeşitli ev içi faaliyetler ve depolama ihtiyaçları için geçici alan sunabilir.
Biz esas olarak büyük çadır, asılı çadır, pagoda çadırı, kemer çadırı, çokgen çadırı, düğün çadırı, endüstriyel çadır, otel çadırı, çekme membranı, membran yapısı, etkinlik çadırı, düğün kutlama çadırı, düğün çadırı, sergi çadırı, satış sergisi çadırı, pagoda çadırı, Avrupa çadırı vb. Çadır kapaklarımız 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 18, 20, 21, 25, 30, 35, 40, 50, 60 ve 75m gibi özelliklere sahiptir. Aynı zamanda, çadırın içi zemin, ışık, kumaş perde, klima, renkli TV, çalışma masası, sandalye, sert duvar, cam kapı, mobil tuvalet, otel servisi ve diğer ilgili tesisler ile donatılabilir. Çadırlarımız sert zemin (çimento zemin), yumuşak zemin (toprak), seramik karo ve zemine zarar vermeyecek şekilde döşenebilir. Ayrıca çadırlarımız ilgili vida, çivi ve yatak plakaları ile sabitlenebilir. İlgili yardımcı tesisler ve özel gereksinimler de karşılanabilir.
Kuruluşundan bu yana şirketimiz, büyük spor etkinlikleri, sergiler, sergiler, açık hava düğün kutlamaları, kutlama partileri, resepsiyon faaliyetleri, ürün promosyonları, festival etkinlikleri, endüstriyel yarı-kalıcı depolama ve acil durum yardımları için çadırlar kurmuş ve ilgili ekipmanları kurmuştur. Sergi alanında 106., 108. ve 109. Kanton Fuarı için çadırlar tedarik ettik. Sporla ilgili olarak, 2007 FIFA Kadınlar Dünya Kupası'na, 2008 Pekin Olimpiyatları'na (Qingdao'daki Olimpik Yelken Etkinliği dahil), Singapur'daki 2009 Formula 1 Grand Prix Yarışına, Shandong'daki 2009 ulusal maçlarına, Guangzhou Asya Oyunlarına ürün tedarik ettik. 2010 yılında, 2010 yılında Singapur Gençlik Olimpiyat Oyunları, 2013 yılında Haiyang, Shandong, Asya Gençlik Futbol Şampiyonası 2012 Asya Plaj Oyunları, 2014 Gençlik Olimpiyat Oyunları ve 2014 ve 2015 yılında Wuhan Açık Tenis Şampiyonası. Şimdi firmamız sertifika aldı IFAI (Endüstriyel Kumaşlar Birliği Uluslararası), yanı sıra TUV belgelendirme, CE kalite sertifikası ve ISO2000 sertifikası CNAS (Uygunluk Değerlendirmesi için Çin Ulusal Akreditasyon Servisi). Ayrıca, T & C TENT markamız “Guangdong'un ünlü markası” olarak derecelendirilmiştir. Güzel çadırlara ve kalite güvencesine adadık. T & C Çadır titiz çabalarla harika bir alan oluşturur.

Geçmiş

T & C Tent Co Ltd, 2005 yılında hangi tasarım, üretim, satış ve büyük çadır kiralama konusunda uzmanlaşmış bir büyük çadır kurumsal kurulmuştur. Şu anda 500'den fazla personelimiz var ve bir Tasarım Bölümü, Üretim Bölümü, Pazarlama Bölümü, Mühendislik Bölümü ve Depo Bölümü oluşturdu. Fabrikamız, Guangzhou Nansha Bölgesi'nde 23.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır ve hava, deniz ve karaya kolayca ulaşım imkanına sahiptir. Ayrıca, işimiz 20'den fazla ilde ve şehirlerde ülke çapında mevcuttur ve ürünlerimiz Orta Doğu, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avusturya, Afrika, Avrupa ve Güneydoğu Asya'da 76 ülkeye satılmaktadır.

Hizmet

1. Tüm satılan ürünlerimiz için bir yıllık garanti sunuyoruz. Garanti süresi içinde yerinde onarım hizmeti sunacağız. Aynı zamanda, aşağıdaki durumlarda ücretli hizmet sunacağız.
A. Yapay davranıştan ya da karşı konulamaz doğal olaylardan doğan zararlar;
B. Usulüne aykırı işletimden kaynaklanan arıza veya hasarlar;
C. Ürünlerin dönüşümü, ayrışması ve montajı nedeniyle arıza veya hasar.
2. Onarım bildirimini aldıktan sonra, siteye yedi iş günü içerisinde ulaşır ve sorunu çözeriz.
3. Bir kullanıcı satış sonrası telefonla ilgili teknik sorulara başvurabilir ve kesin bir çözüm alabilir. Iş hizmeti

Ekibimiz

Firmamız 500'den fazla personeline sahiptir ve bir Tasarım Bölümü, Üretim Bölümü, Pazarlama Bölümü, Mühendislik Bölümü ve Depolama Bölümü kurmuştur. Fabrikamız, Guangzhou Nansha Bölgesi'nde 23.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır ve hava, deniz ve karaya kolayca ulaşım imkanına sahiptir. Ayrıca, işimiz 20'den fazla ilde ve şehirlerde ülke çapında mevcuttur ve ürünlerimiz Orta Doğu, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avusturya, Afrika, Avrupa ve Güneydoğu Asya'da 76 ülkeye satılmaktadır.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. Ben
Tel : 18026425562
Faks : 86-020-39048997
Kalan karakter(20/3000)
Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->